Ubytování v Tatariv

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Tatariv. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, motelů a resortů přímo ve městě, nebo i v okolí Tatariv, kde najdeme města Vorokhta, Yablunytsya, Mykulyčyn, Palyanytsya a Loveshchina.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Fayniy Motel 

Foto: Fayniy Motel
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
83 %

Featuring barbecue facilities and free ski storage, Fayniy Guest House is located in Tatariv village, 13 km from Bukovel Ski Resort. Rooms at the property include a TV. All the classic-style rooms come with simple layout and carpeted floors.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi
osoby0 - 0 UAH za noc
Třílůžkový pokoj Standard
osoby0 - 0 UAH za noc
Rodinný pokoj typu Standard
osoby0 - 0 UAH za noc

Hotely v okolí Tatariv

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Tatariv jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Tatariv. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Tatariv.


2. Tranzyt 

Lokalita: Yablunytsya
Vzdálenost: 2.9 km
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
77 %

Tranzyt is set in Yablunytsya. All rooms boast a TV with satellite channels and a shared bathroom. Guests can make use of a shared lounge. All units at the motel come with a seating area.


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: