Motely v Tatariv

Ideálním způsobem ubytování v Tatariv pro motoristy je naše nabídka motelů Tatariv. Většina motelů v Tatariv se nacházejí poblíž hlavních silničních tahů a mají dostatečnou vybavenost pro Vaše motorová vozidla. U motelů v Tatariv si můžete vybírat z rozličné kvality ubytování a to od levné úrovně hostelů v Tatariv až po vysokou vybavenost jakou nabízejí luxusní hotely Tatariv.
Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Fayniy Motel 

Foto: Fayniy Motel
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
83 %

Featuring barbecue facilities and free ski storage, Fayniy Guest House is located in Tatariv village, 13 km from Bukovel Ski Resort. Rooms at the property include a TV. All the classic-style rooms come with simple layout and carpeted floors.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi
osoby0 - 0 UAH za noc
Třílůžkový pokoj Standard
osoby0 - 0 UAH za noc
Rodinný pokoj typu Standard
osoby0 - 0 UAH za noc

Hotely v okolí Tatariv

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Tatariv jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Tatariv. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Tatariv.


2. Tranzyt 

Lokalita: Yablunytsya
Vzdálenost: 2.9 km
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
77 %

Tranzyt is set in Yablunytsya. All rooms boast a TV with satellite channels and a shared bathroom. Guests can make use of a shared lounge. All units at the motel come with a seating area.


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: